امروزه در این عصر ارتباطات و گسترش تکنولوژی، حتی دانش آموزان نیز علاقمند به آموزش و آزمایش به صورت آنلاین هستند. می توان به جرات گفت که اکثر دانش آموزان کنکوری ما تلفن و یا تبلت هوشمند دارند!

زمان برای دانش آموزان کنکوری مثل طلا می مونه و سعی دارند که از اوقات تلف شده اشون نهایت استفاده رو بکنند. فکر می کنید کلاس ها و آزمون های حضوری چقدر می تونه زمان تلف کنه!؟ مطالعات ما نشون داده که دانش آموزای کنکوری به صورت متوسط در هفته 12  ساعت تلف شده دارند!!!

این آمار واقعا باورنکردنیه! یک دانش آموز کنکوری در 12 ساعت میتونه دو الی 3 مبحث درسی رو کاور کنه و تست بزنه. از این رو سایت مولتی ویتامین و همه دست اندرکاران این مجموعه در نظر گرفته اند که با تولید ویدئو های آموزشی و جزوات، میانبری برای موفقیت دانش آموزان کنکوری باشند.

در این مطلب می خواهیم از چگونگی کارکرد این سایت آموزشی هوشمند برایتان بگوییم. در ادامه با ما همراه شوید…

آموزش هوشمند و آزمون تعیین سطح به صورت آنلاین

اغلب مشکل دانش آموزان و تلف شدن زمان آنها، اینست که برخی از مباحث برای آنها تکراری می باشد. بنابراین این دانش آموزان ساعت ها زمان خود را در کلاس ها صرف یادگیری مباحث و راه روش هایی می کنند که از قبل آنها را ازبرند!!! شاید همین موضوع باعث خستگی دانش آموزان کنکوری و بی حوصلگی آنها در یادگیری مباحث دیگر نیز شود. چرا که انرژی اولیه از دست رفته!

از این رو مولتی ویتامین با آزمون تعیین سطح آنلاین، کلی از راه را برای این دانش آموزان عزیز با مازاراتی طی کرده!!! مثل فیزیک که پتانسیل یک جسم در لحظه اول پرتاب بیشتره!!

این آزمون تعیین سطح دارای سطوح زیر می باشد:

  • مبتدی
  • حرفه ای
  • نخبه

شما با آزمون تعیین سطح از یکی از سطوح بالا قبول می شوید که هر سطح دارای ویدئو آموزشی مرتبط با آن بخش، جزوات و در نهایت یک آزمون از آموخته ها می باشد. در صورتی که دانش آموز در آزمون قبول شود، می تواند به مرحله بعدی سعود کند!!! تمامی این امکانات و مراحل به صورت اتوماتیک از سامانه ما قابل اجرا خواهد بود 🙂

کمی درباره ویدئو های آموزشی…

ویدئو های آموزشی مولتی ویتامین با تدریس استاد مجرب (استاد میرحمیدی) می باشد که شما می توانید اشکالات خود را نیز پس از ویدئوها برطرف نمایید.

این ویدئو ها در مباحث مختلف و در نسل جدید DVD ها منطبق با استاندارد های انجمن بین المللی فناوری در آموزش تدوین شده اند. همچنین این ویدئو ها منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی بوده و آداپته با حل مسائل جدید می باشند.

 

از اینکه مولتی ویتامین را دنبال میکنید، خرسندیم 🙂