سخنان امروزم خطاب به دانش آموزان کنکوری هست که تا به حال حتما اقدام به خرید ویدئوهای آموزشی کرده اند، پس شمایی که قراره کنکور بدی؟ امروز ما رو در ادامه این مطلب دنبال کن…!

ویدئوهای آموزشی که تا به حال اقدام به خرید آنها کرده اید و یا به طریق مختلف به دستتان رسیده است، بدون اینکه سطح دانش شما از دروس را سنجیده باشند تولید شده اند. به عبارتی میتوان گفت فیلم ها تولید شده اند صرفا به فروش برسند؛ نه اینکه بسته به سطح دانش و اطلاع دانش آموز تولید شده باشند!

ما در مولتی ویتامین با استاندارد هایی ویژه در تدریس درس فیزیک، این امکان را برای داوطلبان کنکوری که زمان برای آنها مانند طلا ارزشمند است؛ تهیه و تدوین کرده ایم. میپرسید چگونه؟ در ادامه با ما همراه باشید….

آزمون تعیین سطح آنلاین

ما در مجموعه مولتی ویتامین به عنوان اولین بار در سطح کشور، طبق استعدادها، دانش و اطلاعات دانش آموزان گام برداشته ایم.

دانش آموزانی که در خواست ویدئوهای آموزشی دارند، با توجه به روند آموزشی مولتی ویتامین ابتدا یک آزمون تعیین سطح به صورت آنلاین را در سامانه ما خواهند داد و سپس کارشناسان ما با توجه به سطح دانش آموزان، بسته های آموزشی مربوطه را ارسال خواهند کرد.

مولتی ویتامین تمامی زمینه ها را برای موفقیت شما در کنکور فراهم آورده است. فرض کنید با این روش چقدر پیشروی خواهید داشت! هم در زمان و هم در سرعت یادگیری…!

ویدئوهای آموزشی مولتی ویتامین

این ویدئوهای آموزشی منطبق با آخرین تغییرات کتابهای درسی می باشد که روش های نوینی را برای دانش آموزان عزیز معرفی میکند. این ویدئوها در 3 سبک اصلی تهیه و تدوین شده اند که در ادامه به آنها نیز خواهیم پرداخت…

ویدئوهای آموزشی مولتی ویتامین به صورت full HD بوده و صداگذاری آن با استفاده از نرم افزار Dolby Studio تهیه و تدوین شده اند. تدریس درس نیز توسط استاد میرحمیدی، با روش های ساده و نوین آموزشی صورت گرفته است.

سبک ویدئوهای آموزشی

ویدئوهای آموزشی فیزیک مولتی ویتامین، در 3 سبک برای دانش آموزان کنکوری توسط تیم ما تهیه و تدوین شده اند که در ادامه میخواهیم به بررسی آنها بپردازیم…

  • ویدئوهای آموزشی شبیه ساز کلاس درس

تهیه و تدوین این ویدئوها به صورت (تدریس پای تخته) صورت گرفته است و دانش آموزان به هنگام مشاهده این ویدئوها کاملا احساس حضور در کلاس خواهند کرد. جهت مشاهده نمونه این ویدئو ها می توانید بر روی دکمه “مشاهده نمونه ویدئو” کلیک کنید.

  • ویدئوهای آموزشی منطبق با استانداردهای ISTE و KHAN Academy 

در ابتدا می خواهم توضیحی در مورد این استاندارد به شما دهم. اصلا استاندارد ISTE چیست؟

استانداردهای ISTE چارچوبی برای دانش آموزان، مدرسان، مدیران، مربیان و مدرسان علوم رایانه ای است که به آموزش مجدد و ایجاد محیط یادگیری نوآورانه بازمیگردد. این استانداردها به رهبران آموزش و پرورش و رهبران آموزش و پرورش در سراسر جهان مهندس مکاتب و کلاس های درس برای یادگیری عصر دیجیتال، بدون توجه به جایی که آنها در سفر هستند، کمک خواهد کرد تا با بهترین امکانات تدریس کنند!

جهت مشاهده نمونه این ویدئو نیز میتوانید بر روی دکمه “مشاهده نمونه ویدئو” زیر کلیک کنید.

  • ویدئوهای آموزشی آزمایشگاه های شبیه سازی

تجربه تدریس به ما آموخته است که روند یادگیری دانش آموزان با استفاده از شبیه سازی ها، انیمیشن ها و … افزایش می یابد. حال این شبیه سازی ها با استفاده از تصویر باشند یا انیمیشن! فرض کنید کتاب درسی تان بدون هیچ شکل و خطی باشد و فقط و فقط نوشته باشد و توضیح!! خسته کننده نیست…؟

بنابراین مولتی ویتامین با استفاده از این متد یادگیری ویدئوهای آموزشی را تهیه و تدوین کرده است که دانش آموزان سریع تر و آسان تر درس شیرین فیزیک را آموزش ببینند.

در ادامه ما دقایقی از تدریس شیرین استاد میرحمیدی را برایتان آماده کرده ایم. جهت مشاهده نمونه این ویدئو نیز می توانید بر روی دکمه “مشاهده نمونه ویدئو” زیر کلیک کنید.

 

ازاینکه همراه ما بودید سپاسگذاریم 🙂