ساعت کاری 10:00-18:00

تبریز، چهار راه آبرسان، پشت هتل گسترش

دفتر تهران : 02128424060 ، دفتر تبریز: 04133340829

در خانه آموزش ببینید

دانش آموزان عزیز با استفاده از بسته های آموزشی می توانند در هر مکان و زمانی آموزش ها و تمرینات مورد نیاز خود را انجام دهند و با استفاده از آزمون های آنلاین در هر ساعتی از شبانه روز خود را بیازمایند.

در صورت نیاز می توانید آموزش ها را بارها و بارها مشاهده کرده و تمرین و تکرار نمایید و با استفاده از جزوه ارائه شده رفع اشکال نمایید.

بسته های آموزشی و آزمون های آنلاین کاملا منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی بوده و مرحله به مرحله صورت میگیرد.

پک ها در سه نوع موجود می باشد. پک معمولی، پک پیشرفته و پک حرفه ای

پک معمولی: در پک معمولی برای هر شب 10 سوال در نظر گرفته شده که با توجه به آموزشی که همراه جزوه ارائه می شود، دانش آموز می بایست انجام دهد.  سپس می تواند در آزمون آنلاین شرکت کرده و نتیجه را مشاهده نماید.

پک پیشرفته: در این پک دانش آموز می تواند به دلخواه 3 مبحثی که علاقه دارد تا آن را به صورت کامل بیاموزد انتخاب می کتد و با استفاده از آموزشی که در این دوره می بیند هر شب برای هر مبحث 10 سوال را حل می کند. آزمونی که برای هر مبحث گرفته می شود برای دانش آموز آنالیز می شود تا نقاط ضعف و قوت خود را پیدا کند. و در صورت نیاز می تواند هر ماه یک جلسه یه صورت حضوری رفع اشکال نموده و از مشاوره اساتید با تجربه استفاده نماید.

پک حرفه ای: در پک حرفه ای دانش آموز به دلخواه می تواند 5 مبحث درسی را برای آموزش انتخاب نموده و هر شب سه تکلیف 10 سوالی را با توجه به آموزش های ارائه شده حل نماید. همچنین می توانید با شرکت در آزمون های آنلاین خود را در مباحث انتخابی سنجیده و به صورت کامل و نامحدود بسنجید و هر ماه از مشاوره و رفع اشکال حضوری اساتید خبره بهرمند شوید.

تخفیف 20% کلاس های حضوری VIP
تخفیف 20 % کلاس های یازدهم به دوازدهم
یک مبحث به رایگان برعکس خوان
اشتراک رایگان 3 ماهه آزمونهای آنلاین
ثبت نام رایگان کلاس یازدهم به دوازدهم با تمام امکانات
اکانت رایگان اپلیکیشن مولتی ویتامین
شانست رو برای برد جایزه امتحان کن
ایمیلتون رو وارد کنید و گردونه رو بچرخونید. این شانس شما برای به دست آوردن تخفیف های شگفت انگیز است!
قوانین داخلی ما:
  • یک بازی برای هر کاربر
  • متقلب ها رد صلاحیت میشن