بعد از اینکه دانش آموزان آموزش های لازم را دیدند، نوبت به مرحله ارزیابی میرسد. به صورت کلی همه دانش آموزان شب های قبل از امتحان به سراغ نمونه سوالات سالهای پیش می روند تا متوجه شوند چه سوالاتی مورد توجه دبیران قرار گرفته است!

دانش آموان کنکوری به عنوان یک داوطلب دانشگاه سراسری، باید بدانند که چه نوع تست هایی وجود دارد. این مورد علاوه بر یادگیری حین تست زنی، به کم شدن استرس و اضطراب نیز بسیار کمک می کند چرا که اطلاعات بیشتری در مورد آزمون به آنها می دهد.

یک تصور اشتباه کنکوری ها این است که تست زنی ها و آزمون ها رو جدای از مطالعه و یادگیری می دونن! این درحالی است که تست زنی یکی از مراحل پر اهمیت مطالعه محسوب می شود و اگر بدرستی این مرحله طی نشه، با مشکلات بسیار زیادی در حین آزمون روبه رو خواهید شد.

از این رو در این مقاله از مولتی ویتامین به معرفی مرکز و منبع آزمون و سوالات خواهیم پرداخت و راهکار هایی را برای آنها معرفی خواهیم کرد، با ما همراه باشید…

مباحث و سوالات طبقه بندی شده

مرکز آزمون مولتی ویتامین کلیه مباحث سال دوم متوسطه را دارا میباشد که بالای 1200 سوال در این مرکز تهیه و تدوین شده اند. این سوالات طبقه بندی شده و منطبق با مرکز آزمون می باشند.

این آزمون ها آنالیز شده و همچنین می توانید رفع اشکال نیز بکنید! آزمون های مولتی ویتامین به دانش آموزان کنکوری کمک می کند تا در مرحله تست زنی نیز بیشتر پیشقدم باشند.

به طور طبیعی دانش آموزان کنکوری باید پس از مطالعه هر مبحثی به خصوص مباحثی که به محاسبات نیاز دارند (مانند فیزیک) باید تعداد زیادی تست پیرامون اون مبحث خاص بررسی کنید. اهداف ما از این تست زنی ها یادگیری اصولی و تست زنی حرفه ای در کنکور می باشد.

تست های آزمونی

در واقع این تست ها مجموعه ای از سوالات است که دانش آموزان در منزل نیز تحت آزمون و ارزیابی برگذار میکنند. اما در میان نیاز به درصد و آمار می باشد که در این زمینه مولتی ویتامین وارد عمل می شود!!!

مولتی ویتامین با سیستمی هوشمند درصد شما را از سوالات اعلام می کند و کارنامه ای در آزمون به شما ارائه میدهد.

 

از اینکه با ما همراه بودید، متشکریم 🙂