شما نیز می توانید صدای مولتی ویتامین شوید! مولتی ویتامین ارائه دهنده نمایندگی در شهرستان های مختلف می باشد که اساتیدی که در شهرستان های دیگر حضور دارند می توانند با درخواست نمایندگی از این سامانه در شهرستان خود نمایندگی بگیرند.

علاوه بر خدماتی که مولتی ویتامین ارائه می کند، تمامی آموزشگاه ها، مراکز کنکور، موسسات و مدارس می توانند با استفاده از این سیستم آموزشی که مورد تایید انجمن بین المللی فناوری در آموزش (ISTE) می باشد، استفاده کنند که بی گمان داشتن روحیه استفاده از شرایط جدید آموزشی مهمترین شرط استفاده از این سیستم می باشد. اما ISTE چیست؟

در ادامه این مطلب میخواهم در مورد انجمن بین المللی فناوری در آموزش و نیز از شرایط اخذ نمایندگی مولتی ویتامین شرح دهم. با ما همراه باشید…

انجمن بین المللی فناوری در آموزش یا ISTE چیست؟

انجمن بین المللی فناوری در آموزش و پرورش،  یک سازمان غیرانتفاعی است که استانداردها و معیارهایی را برای آنچه که معلمان و اساتید باید آموزش دهند و آنچه که دانش آموزان باید یاد بگیرند و همچنین آنچه که باید توسط برنامه توسعه حرفه ای در ارتباط با فناوری آموزشی باشد را شامل می شود.

به عبارتی دیگر می توان گفت اهداف این سازمان استفاده از فناوری و تکنولوژی در امر یادگیری و آموزش می باشد که بر حسب استانداردها طبقه بندی شده است.

استاد میرحمیدی، عضو این انجمن می باشد که ویدئوهای آموزشی ایشان بر پایه استاندارد های این انجمن پی ریزی شده است.

نمایندگی مولتی ویتامین

سطوح نمایندگی مولتی ویتامین در 4 سطح طبقه بندی شده اند:

  • نمایندگی برنزی
  • نمایندگی نقره ای
  • نمایندگی طلایی
  • نمایندگی الماس

هر یک از این سطوح نمایندگی نسبت به یکدیگر برتری ها و کاستی هایی دارند که می توانید از منوی “اخذ نمایندگی” به امکانات هر سطح آگاهی داشته باشید. امکانات نمایندگی مولتی ویتامین در این برگه، در جدول بزرگی مقایسه شده اند. که ما در این مطلب می خواهیم به چند مورد از این امکانات در ادامه اشاره کنیم…

نمایندگی آزمون آنلاین

یکی از امکاناتی که همه سطوح نمایندگی مولتی ویتامین را شامل می شود، نمایندگی آزمون های آنلاین می باشد. شما می توانید برای هر کدام از این سطوح نمایندگی ثبت نام کرده و از امکانات آن بهره مند شوید.

این قابلیت که در تمامی سطوح ارائه می شود، برخی از شرایط را ملزوم می باشد. شما قبل از ثبت نام برای این نمایندگی و پرداخت هزینه آن، باید برخی از شرایط را داشته باشید از جمله : دارا بودن امکانات و فضای آموزشی کادر، سیستم متصل به اینترنت و…

پس از ثبت نام شما از طریق ایمیل مدارک خود را ارسال کرده و ما یک نام کاربری و رمز عبور در اختیار شما قرار میدهیم تا از طریق سامانه برنامه های خود را دنبال کنید.

نمایندگی فروش بسته های آموزشی

این قابلیت از نمایندگی صرفا فقط برای فروش بسته ها و ویدئوهای آموزشی می باشد و در سطوح نمایندگی نقره ای به بالاتر ارائه می شود. فروش این بسته ها بصورت درصدی می باشد که برای نمایندگان سطوح بالاتر با درصد تخفیف بیشتری ارائه می شود.

جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مقاله های سایت مولتی ویتامین ما همراه باشید…

 

از اینکه با ما همراه بودید، متشکریم … 🙂